Najlepsze u mamy jest to, że ją mamy.. pisała J. Kulmowa w wierszu Mamy mamę.
W tym pięknym dniu składamy Wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia i obdarowujemy własnoręcznie wykonanymi prezentami – takimi „płynącymi prosto z serca”.
Uczniowie naszej placówki z ogromnym zaangażowaniem wykonali kartki z życzeniami, kwiaty, breloczki, bransoletki, zakładki do książek i in prezenty, pod kierunkiem nauczycieli i wychowawców we wszystkich oddziałach szpitalnych. A do prezentów dołączyli życzenia: Sto lat w zdrowiu i pomyślności…
Do tych życzeń dołączają się pracownicy naszej placówki.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy! Dużo zdrowia, miłości, mnóstwa uśmiechu, odpoczynku i spełnienia marzeń.
J. Kulmowa Mamy mamę
Najlepsze u mamy
Jest to,
Że ją mamy.
Mamy ją swoją, nie cudzą,
Nie inną,
Zawsze tę samą.
I żeby nie wiem co się stało, mama zostanie mamą.
Tylko jedna mama na zmartwienia.
Tylko jedna na dwójkę z polskiego.
Tylko jedna od bójki z najlepszym kolegą.
Jedna od bólu zęba
I od przeziębienia.
Nie na sprzedaż.
Nie do zamiany.
Nasza
Wszędzie i przez cały czas.
Więc najlepsze u mamy jest to,
Że ją mamy
I że mama ma właśnie nas.

