edytuj
Witamy na stronie internetowej
Zespołu Szkół Specjalnych
w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy
w Dziekanowie Leśnym

Najlepsze u mamy jest to, że ją mamy.. pisała J. Kulmowa w wierszu Mamy mamę.

W tym pięknym dniu składamy Wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia i obdarowujemy własnoręcznie wykonanymi prezentami – takimi „płynącymi prosto z serca”.

Uczniowie naszej placówki z ogromnym zaangażowaniem wykonali kartki z życzeniami, kwiaty, breloczki, bransoletki, zakładki do książek i in prezenty, pod kierunkiem nauczycieli i wychowawców we wszystkich oddziałach szpitalnych. A do prezentów dołączyli życzenia: Sto lat w zdrowiu i pomyślności…

Do tych życzeń dołączają się pracownicy naszej placówki.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy! Dużo zdrowia, miłości, mnóstwa uśmiechu, odpoczynku i spełnienia marzeń.

J. Kulmowa Mamy mamę

Najlepsze u mamy

Jest to,

Że ją mamy.

Mamy ją swoją, nie cudzą,

Nie inną,

Zawsze tę samą.

I żeby nie wiem co się stało, mama zostanie mamą.

Tylko jedna mama na zmartwienia.

Tylko jedna na dwójkę z polskiego.

Tylko jedna od bójki z najlepszym kolegą.

Jedna od bólu zęba

I od przeziębienia.

Nie na sprzedaż.

Nie do zamiany.

Nasza

Wszędzie i przez cały czas.

Więc najlepsze u mamy jest to,

Że ją mamy

I że mama ma właśnie nas.